Вгору
Персональний сайт вчителя музичного мистецтва <br> Тальнівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" - Тарана Володимира Леонідовича
109 переглядів, сьогодні 13.12.2018
Персональний сайт вчителя музичного мистецтва
Тальнівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія"  
Тарана Володимира Леонідовича

З творчості Бадєйчика.

Привіт, щоденничку! Я знову в тобі пишу. Сьогодні ще раз бачив Маринку. Знову засмучену, може просто сумну ... Не знаю, точно ... Але точно без посмішки. Останнім часом вона рідко усміхається. А жаль. Приємна ззовні і душею добра, мила дівчина. Неодноразово мав можливість спостерігати, як вона сіє позитив в людях, самою своєю присутністю розряджає будь-яку обстановку, мимоволі змушує людей радіти ніби ангел, тільки земний. А сама найчастіше сумна ... Може свою радість віддає?

Так, невелика сьогодні замітка, але ти, щоденничку, вибач - є одна ідейка, яка всі думки, увагу, практично всі мою свідомість заповнює. Ще трохи обдумаю її і обов'язково поділюся з тобою!

Інні Станіславівні.

Колись давно, точніше теплої весни 2013 року, чарівна дівчина, котру при народженні назвали Інною, запитала мене, що я вважаю любов'ю.

Що думає про любов Богдан Цуркан? Це цікаве запитання. Я обдумую свою відповідь уже рік. Іннуся, не сердся на мене, що так довго відповідаю, всьому свій час. Я не забув, я добре пам'ятаю, що я винен тобі цю розповідь. Ти розумна людина, тому я не можу сказати тобі що-небудь, я хочу відповісти змістовно, по темі, так би мовити.

Отож, любов. Кохання. Розмова буде саме про відносини між дівчиною і хлопцем, або навпаки, кому як зручніше, так і читайте. Насамперед кохання - це взаємне почуття. Одна людина може бути закохана, та кохати можуть тільки двоє, і тільки одне одного. Це моя особиста думка. Я чимало разів закохувався, проте я не вважаю ті почуття коханням, оскільки не було взаємності, а сама закоханість приносила здебільшого розчарування, ревнощі, пригнічення і злобу. Любов - це тільки позитив, вона ніяк не може породжувати злобу та інші негативні емоції. А як же сварки між закоханими, спитають мене читачі, можливо саме зараз і у Вас, читачу, в голові з'явилася така думка, як же образи і розчарування, чи Бадєй хоче сказати, що таке не трапляється у житті?!

Люди добрі! Як казав Саня Білий, тільки зрозумійте мене правильно! Все буває у житті, сам проходив, тому знаю, що кажу. Сварки, образи і тому подібні речі породжують ревнощі і недовіра, побутові і соціальні проблеми, обмежений світогляд тих двох, що вважають себе парою. Велику роль у цьому грають комплекси. Хтось вважає себе недостатньо красивим, тому підозрює свою пару у захопленні іншими, вважає себе недостатньо хорошим коханцем/коханкою, і підозрює у зраді, вважає себе поганим поваром, співбесідником, танцюристом, дояром-масажистом… Панове це смішно. А запитати кохану людину, що її не влаштовує, чого їй не вистачає слабо? Згоден, це нелегко буває, особливо в інтимній сфері, та воно того варте. Коли ваше кохання буде знати, що Ви задоволені всім, буде впевненість, що ніхто нікуди не піде шукати "щастя", що радість і взаєморозуміння є вдома.

Не треба плутати цю ситуацію з тим випадком, коли певна людина має залежність від полігамії і не зважаючи ні на що буде шукати пригоди при будь-якій нагоді. Це вже неправильний вибір супутника по життю. Якщо не бажаєте змиритися, але й не хочете розставатися - шукайте компроміс самі, тут ніхто нічого не порадить, кожний випадок своєрідний, ексклюзив.

Побутові і соціальні проблеми. Вам важко винести сміття і поприбирати, помити посуд і вигуляти собаку, важко полити квіти і підняти свій зад, щоб сходити в магазин? Вішайтесь відразу. Ви переобтяжуєте нашу планету зайвою кількістю лайна. Горбатитися на якогось пана не важко, а допомогти коханій людині важко? Любов - це ще й допомога. Допомагайте і насолоджуйтесь щасливою посмішкою навпроти, бо за тією посмішкою є мозок, який розуміє, що до його власника хтось таки дійсно небайдужий, хтось таки щиро кохає. У Вас проблеми на роботі, а ви згоните злість вдома? Це просто горе. Залиштесь після роботи, візьміть з шафи шефа коньяк, сигару, сядьте в його крісло, наповніть склянку, плюньте в його портрет, закиньте ноги на стіл і насолоджуйтесь напоєм і тютюном. Гасити недопалок не варто - киньте його у найбільшу купу легкозаймистих матеріалів і спокійно йдіть додому, хай згорить цей бісів офіс. Це не так страшно, як згонити на коханій людині злість. Потрібно дарувати лише радість, і вона повернеться сторицею до Вас!

Маєте хоббі чи певне захоплення, якого Ваше кохання не розуміє і не підтримує? Використайте свої навички для висловлення Вашого кохання, також хай хоббі піднімає Вам настрій, а Ви в свою чергу піднімете коханій людині. Необхідно, щоб Ваша пара відчула, що Ваші захоплення не забирають Вас у коханої/коханого, що ці захоплення стимулюють Вас, налаштовують на позитив. Можливо, хоббі стане спільним. Не факт, та може бути. Зрозумійте свою половинку, кожна людина має різностороння, її цікавить багато речей, не можна бути захопленим лише Вами (тільки маніяки цікавляться лише своїми жертвами). Не змушуйте робити вибір я або хоббі. Хоббі не має недоліків, тому воно й хоббі. Можете програти цю битву. А Ваше розуміння захоплень коханої людини лише підвищує Ваш рейтинг в сторону ідеальності. В кінці кінців використайте цей вільний час (поки Ваше кохання страждає отією фігнею) для себе на власний розсуд.

Отож, кохання - це взаєморозуміння, взаємодопомога, довіра один до одного, взаємопідтримка. А якщо і довелося побитися, пам'ятайте - чим більша сварка, тим пристрашніше буде примирення (ви розумієте про що я). вмійте прощати коханим, хоча непогано і допомогти їм уникнути помилок.

Маю надію, що така відповідь тебе влаштує, Іннусю? Я не забуваю про тебе, просто про себе не нагадую)))